This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

NEW DROP IS HERE Discover the Beyond Ordinary Coat in a new irresistible color.

Příběh ADVA Baby: Upcyklovaná kolekce

Příběh ADVA Baby: Upcyklovaná kolekce

Už dlouho se chceme s Vámi podělit o příběh za naší upcyklovanou ADVA baby line. Tato kolekce nám přirostla k srdci nejen díky svému roztomilému designu, ale především tím, že je to další rozšíření našeho závazku k udržitelnější budoucnosti.

S každým kouskem blíž k zelenější budoucnosti

Naše cesta, která vedla k první myšlence na ADVA baby kolekci, začala v naší výrobě zjištěním, že nám zbývá velké množství nevyužitých odstřižků z naší dámské teplákové kolekce. Odpad, obecně, je velkým problémem módního průmyslu, jak ho nejlépe využít a maximalizovat jeho potenciál? Naše odpověď je jednoduchá: ADVA baby. Upcyklovaná kolekce dětských teplákovek, která je nejenom šetrná k životnímu prostředí, ale i k pokožce vašeho miminka - je totiž ušita z certifikované GOTS organické bavlny.

Více než jen dětská kolekce

ADVA baby není jenom upcyklovaná kolekce dětských teplákovek. Je to zase krok k udržitelnější budoucnosti a v rámci naší filosofie krok do neznámých vod upcyklace. Tento inovativní přístup nejenže vdechuje nový život zbytkům látek, ale také odráží náš závazek k udržitelné módě. Větší odstřižky jsou důmyslně znovu použity a vznikají tak rozkošné, vysoce kvalitní eko teplákové soupravy pro kojence a batolata. Proto je kolekce dostupná pouze v omezených množstvích a pouze v omezených velikostech. 

Pro moderní a eco conscious mums

Moderní, nadčasové ale roztomilé střihy jsou určeny pro maminky, které milují styl, minimalismus ale zároveň jsou odpovědné vůči životnímu prostředí. Oblečte své nejmenší do nejjemnější organické bavlny, kterou si vy i oni zamilují na první dotek. A připojte se s námi na cestě k udržitelnější a laskavější budoucnosti.Cart

No more products available for purchase