This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

PINK EDITION Last piece available. The Magic Is On dress - variable, upcycled and ethical.

Kind to you, kind to the planet

Košík 0

No more products available for purchase

Products
Pair with
Add order notes
Is this a gift?
Subtotal Free
View cart
Shipping, taxes, and discount codes are calculated at checkout

Pyžamový trend: Elevated pohodlí

Pyžamový trend: Elevated pohodlí

I udržitelná a slow móda se může nechat inspirovat trendy. My milujeme ty, které kombinují styl, pohodlí a udržitelnost. Konečně vám můžeme představit, jak jsme se v ADVA nechali inspirovat pyžamovým trendem - s naším novým upcyklovaným setem Elevated Stripes, který je vyrobený upcyklací šatů Power-Wrap Style.

"I když jsem se nechala inspirovat trendy, set je navržený tak, aby byl nadčasový, variabilní a dal se snadno kombinovat. Oversized košile i kraťasy se dají stylovat různými způsoby, což ze setu dělá módní investici do vašeho šatníku na dlouhou dobu," vysvětluje Aneta.

Více o nových upcyklovaných kolekcích si můžete přečíst tady.

Všestrannost. Všechny kousky, které v našich kolekcích najdete, se snažíme navrhovat tak, abyste je využili na maximum. Košili můžete nosit ležérně s kraťasy a teniskami pro casual, každodenní look. Když tenisky vyměníte za podpatky a výraznější doplňky, můžete vyrazit na večeři nebo letní párty. Milujeme i kombinaci s našimi tencelovými kalhotami A Fresh Start, tento look využijete do kanceláře nebo na pracovní schůzku.

"Upcyklací látky z šatů Power-Wrap Style nejen snižujeme odpad, ale také vytváříme unikátní kousky v limitované edici. Každý set má jedinečný příběh a přispívá k naší filozofii zodpovědné a udržitelné módní značky."

S blížícími se letními měsíci si pyžamový trend zamilujete. Je to ideální volba, jak zůstat "chic", ale stále pohodlně. Tencel, jako materiál, je chladivý, takže je ideálním společníkem na horké dny. Náš set Elevated Stripes Tencel je must-have, pokud milujete jednoduchost a nadčasovost.

Nechte se inspirovat pyžamovým trendem. Nejlepší stylingové tipy můžete objevit na našem Pinterestu

Zdroj: Pinterest